Publications Office of the EU
Гepмaния-Stadtroda: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Stadtroda: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения

  • Публикувано
    01/10/2013
  • Срок
    20/11/2013
  • Отваряне на оферти
    20/11/2013
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Asklepios Fachklinikum Stadtroda
Място на изпълнение
NUTS code: DEG0J Saale-Holzland-Kreis
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45215100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2.385.17_14
Описание

Los 14 Schlosserarbeiten:
Stahl-Flachdachüberdachung, b/l/h , ca. 5,20 m/11,45 m/3,90 m 2 Stk.,
Stahl-Glasdach-Anbindung, b/l , ca. 1,10 m/3,10 m 2 Stk.,
Glas-System-Vordach, b/l, ca. 1,25 m/2,00 m 2 Stk.,
Stahl-Glasdach-Einhausung, b/l/h , ca. 2,26 m/9,20 m/2,80 m 1 Stk.,
Fluchttreppe aus Profilstahl, b/l/h , ca. 2,87 m/7,09 m/8,32 m 1 Stk.,
Brückenanlage aus Profilstahl, b/l/h , ca. 2,07 m/3,97 m/1,50 m 2 Stk.,
Sytem-Wartungsüberbrückungen, b/l/h , ca. 0,60 m/1,90 m/1,00 m 6 Stk.,
Außengeländer aus Flachstahlpfosten mit Pressgitterfüllungen 47 m,
Außenhandläufe aus 42 mm V4A-Rundrohr mit Einbohranker 16 m,
Innenhandläufe aus 42 mm V2A-Rundrohr mit Einbohranker 385 m,
Edelstahlfangnetz innen als Seitenschutz, 7 Stck. je ca. 4,50 m² 32 m²,
Ortsfeste Revisionsleiter mit Rückenschutzkorb, ca. 0,45 m/4,50 m 1 Stk.,
Personenauffangnetz, horizontal, Edelstahl außen mit Zubehör 225 m²,
Luftschachtabdeckungen mit Pressgitterfüllungen, ca. 160/160 cm 2 Stk.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Asklepios Kliniken Verwaltungsgesellschaft mbH
Пощенски адрес: Debusweg 3
Град: Königstein-Falkenstein
Пощенски код: 61462
Държава: DEU
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/11/2013 17:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.