Publications Office of the EU
Фpaнция-Hérouville Saint-Clair: Архитектурно проектиране на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Hérouville Saint-Clair: Архитектурно проектиране на сгради

  • Публикувано
    28/01/2022
  • Срок
    01/03/2022
  • Възложено
    27/09/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ville d'hérouville Saint-Clair
Място на изпълнение
NUTS code: FR France
Местоположение на купувача
NUTS code: FRD11 Calvados
Стопански сектор (основен код по CPV)
71221000 Архитектурно проектиране на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
20,000.00 EUR
Референтен номер на търга
GS Montmorency
Описание

le projet consiste en la reconstruction, sur le site élargi (6 000 m2) de son actuelle école Maternelle, du groupe scolaire " Montmorency " d'hérouville-saint-clair.
la déconstruction de l'actuelle école Maternelle et le relogement provisoire des enfants qu'elle accueille aujourd'hui dans les locaux disponibles de l'actuelle école Élémentaire sont inscrits dans l'opération. Le nouveau groupe scolaire Montmorency (école Maternelle et école Élémentaire) rassemblera 8 classes, un espace périscolaire ainsi qu'un service de restauration en liaison froide pour un total de l'ordre de 200 élèves dont environ 180 rationnaires.
le projet en R+1 présentera une surface globale bâtie de l'ordre de 2 600 m2 Sdo.
Le projet affiche une ambition environnementale forte, déclinée sur plusieurs axes dont :
- Une architecture bioclimatique, qui prend en compte le contexte urbain, dans ses potentiels et ses inconforts ;
- Une conception technique vertueuse, qui associe baisse des consommation d'énergies et confort d'usages, avec des objectifs énergétiques qui visent le Label BEPOS Effinergie 2017 a minima E3/C1 (E4/C1 optionnel) et des objectifs ambitieux sur le volet de la qualité de l'air intérieur

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Other
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
20,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: chabanne architecture
Пощенски адрес: 38 Quai Pierre Seize
Град: Lyon
Пощенски код: 69009
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.