Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Различни видове мебелировка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Лион: Различни видове мебелировка

  • Възложено
    18/12/2014
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRK26 Rhône
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
39151000 Различни видове мебелировка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
35,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
14000-06
Описание

Ce marché concerne la fourniture, la livraison et l'installation de mobilier pour les établissements du CCAS de la ville de Lyon. Le présent marché est divisé en 2 lots, mobilier d'intérieur et mobilier de bureau.
Le mobilier d'intérieur sera adapté au public, entre autre de personnes âgées qui ont des besoins spécifiques (mobilité réduite).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

39151000 - Различни видове мебелировка

39130000 - Мебелировка за офиса

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
35,000.00
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DLM
Пощенски адрес: 155 rue Eugène Freyssinet, Actiparc de Grézan
Град: Nîmes
Пощенски код: 30000
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.