Publications Office of the EU
Холандия-Хага: Услуги по инспекция и контрол на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Холандия-Хага: Услуги по инспекция и контрол на сгради

  • Публикувано
    18/03/2020
  • Срок
    28/04/2020
  • Отваряне на оферти
    28/04/2020
  • Възложено
    10/06/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Място на изпълнение
NUTS code: NL Nederland
Местоположение на купувача
NUTS code: NL Nederland
Стопански сектор (основен код по CPV)
71315400 Услуги по инспекция и контрол на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
110.00 EUR
Референтен номер на търга
201912023
Описание

Om een advies uit te kunnen brengen schakelt de Commissie Mijnbouwschade deskundige opnemers en beoordelaars van schade in, zoals bedoeld in het Besluit, voor opname, bespreking, vaststelling, calculatie en rapportage van de schade. Deze deskundigen dienen de Commissie Mijnbouwschade te adviseren over de op een aanvraag om schadevergoeding te geven advies, mede gelet op de inhoud van het Besluit en de verplichting van de Commissie Mijnbouwschade om overeenkomstig de bepalingen van het civiele aansprakelijkheids- en schadevergoedingsrecht te beslissen.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Национален регистрационен номер: 12024663
Пощенски адрес: Prinses Beatrixlaan 2
Град: Den Haag
Код по NUTS: NL
Пощенски код: 2595 AL
Държава: NLD
Лице за контакт: Mark Kamminga
Основен адрес: http://www.rvo.nl
По електронен път чрез:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/b448b742197abd2673c66c16d15fbf9b
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/04/2020 15:02
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
110.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: 10BE bv
Пощенски адрес: De Deimten 9 a
Град: Groningen
Пощенски код: 9747 AV
Държава: NLD
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.