Publications Office of the EU
Фpaнция-Rennes: Компютърно оборудване и принадлежности - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Rennes: Компютърно оборудване и принадлежности

  • Публикувано
    04/10/2022
  • Срок
    09/11/2022
  • Отваряне на оферти
    09/11/2022
  • Възложено
    27/12/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
agence Régionale de Santé
Място на изпълнение
NUTS code: FRH0 Bretagne
Местоположение на купувача
NUTS code: FRH Bretagne
Стопански сектор (основен код по CPV)
30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
250,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
250,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

fourniture de petits matériels et fournitures informatique, périphériques et accessoires au profit du siège de l'agence Régionale de Santé Bretagne et de ses Délégations Départementales

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2104901&orgAcronyme=h8j
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/11/2022 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
250,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
250,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: calestor
Пощенски адрес: 14/38 rue Alexandre
Град: Gennevilliers
Пощенски код: 92230
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.