Publications Office of the EU
Швeция-Staffanstorp: Строителни консултантски услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Швeция-Staffanstorp: Строителни консултантски услуги

  • Възложено
    26/06/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Staffanstorps kommun
Място на изпълнение
NUTS code: SE224 Skåne län
Местоположение на купувача
NUTS code: SE224 Skåne län
Стопански сектор (основен код по CPV)
71530000 Строителни консултантски услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
5,000,000.00 SEK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Inom Staffanstorps kommun (beställaren) pågår normalt flera anläggningsprojekt parallellt. Projekten varierar i löptid och i värde. Det är dels investeringsprojekt inom VA och allmän plats, gator och park, dels anläggande av kommunal VA, gata, mark och park i exploateringsområden.
Beställaren har regelmässigt ett behov av att inom dessa projekt avropa beställarstöd för byggadministrativa tjänster.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
5,000,000.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Nordkoster Construction & Consulting AB
Пощенски адрес:
Град: Ängelholm
Пощенски код:
Държава: SWE

Официално наименование: Mabycon AB
Пощенски адрес:
Град: Hässleholm
Пощенски код:
Държава: SWE

Официално наименование: Infrakon AB
Пощенски адрес:
Град: Klippan
Пощенски код:
Държава: SWE

Официално наименование: WSP Sverige AB
Пощенски адрес:
Град: Malmö
Пощенски код:
Държава: SWE

Официално наименование: Sweco Management AB
Пощенски адрес:
Град: Kristianstad
Пощенски код:
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.