Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Уреди за звукова или визуална сигнализация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Лион: Уреди за звукова или визуална сигнализация

  • Публикувано
    26/05/2021
  • Срок
    23/06/2021
  • Отваряне на оферти
    24/06/2021
  • Възложено
    13/12/2021
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ville de Lyon
Място на изпълнение
NUTS code: FRK26 Rhône
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK26 Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
31620000 Уреди за звукова или визуална сигнализация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,500,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
A1gb7657
Описание

la Ville de Lyon a réaffirmé son implication pour la mise en accessibilité de tous ses équipements municipaux dans son Ad'Ap (Agenda d'accessibilité Programmée) qui se déroule jusqu'en 2024. Elle a défini entre autres des actions pour améliorer le repérage et l'orientation des usagers quelle que soit leur déficience (motrice, sensorielle, mentale, psychique ou cognitive), ainsi que des dispositifs permettant l'accès aux prestations de service public aux personnes malentendantes

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://marches2.lyon.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/06/2021 09:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.