Publications Office of the EU
Чехия-Hradec Králové: Социални и свързаните с тях услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Hradec Králové: Социални и свързаните с тях услуги

  • Публикувано
    24/06/2022
  • Срок
    05/08/2022
  • Отменено
    14/10/2022
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Královéhradecký kraj
Място на изпълнение
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
85300000 Социални и свързаните с тях услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,692,701.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem této Veřejné zakázky je zajištění služby sociální rehabilitace pro osoby bez přístřeší, osoby, které vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
§3 písm. i) ZZVZ - řízení pro zadání veřejné zakázky ve zjednodušeném režimu dle § 129 ZZVZ
Прогнозна стойност
5,692,701.00 CZK
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.