Publications Office of the EU
BÜW LSW Iserlohn/Nachrodt; Маршрут 2800 km 19.570 — 20.747 и km 26.145 — 27.044 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

BÜW LSW Iserlohn/Nachrodt; Маршрут 2800 km 19.570 — 20.747 и km 26.145 — 27.044

  • Възложено
    05/01/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
71521000 Строителен надзор по време на строителството
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
25FEI81652
Описание

BÜW LSW Iserlohn/Nachrodt; Маршрут 2800 km 19.570 — 20.747 и km 26.145 — 27.044

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.