Publications Office of the EU
SERVIZIO DI RACCOLTA DIFFERENZIATA PORTA A PORTA, TRASPORTO E SMALTIMENTO DEI RIFIUTI URBANI E ASSIMILATI PRESSO CENTRI AUTORIZZATI PER LO SMALTIMENTO/RECUPERO SUL TERRITORIO DEL COMUNE DI PESCO SANNITA - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SERVIZIO DI RACCOLTA DIFFERENZIATA PORTA A PORTA, TRASPORTO E SMALTIMENTO DEI RIFIUTI URBANI E ASSIMILATI PRESSO CENTRI AUTORIZZATI PER LO SMALTIMENTO/RECUPERO SUL TERRITORIO DEL COMUNE DI PESCO SANNITA

  • Публикувано
    19/03/2025
  • Срок
    27/04/2025
  • Отваряне на оферти
    30/04/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Comune di Pesco Sannita
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITF32 Benevento
Стопански сектор (основен код по CPV)
90512000 Услуги по събиране на хартия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
419,856.84 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
7cf28bd4-690f-491d-b3b7-e06c1d70ce3c@1693-G-43
Описание

SERVIZIO DI RACCOLTA DIFFERENZIATA PORTA A PORTA, TRASPORTO E SMALTIMENTO DEI RIFIUTI URBANI E ASSIMILATI PRESSO CENTRI AUTORIZZATI PER LO SMALTIMENTO/RECUPERO

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://comunepescosannita.tuttogare.it
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://comunepescosannita.tuttogare.it
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/04/2025 18:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
419,856.84 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.