Publications Office of the EU
Чехия-Прага: Проектиране и изпълнение в областта на научните изследвания и експерименталните разработки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Прага: Проектиране и изпълнение в областта на научните изследвания и експерименталните разработки

  • Публикувано
    12/04/2022
  • Срок
    10/05/2022
  • Възложено
    30/11/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ČR - Technologická agentura České republiky
Място на изпълнение
NUTS code: CZ0 Česko
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ0 Česko
Стопански сектор (основен код по CPV)
73300000 Проектиране и изпълнение в областта на научните изследвания и експерименталните разработки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,862,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,861,736.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,862,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
2,861,736.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: EEIP, a.s.
Пощенски адрес: Šeříková 618/4
Град: Praha
Пощенски код: 15000
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.