Publications Office of the EU
Иcпaния-Santa Cruz de Tenerife, Las Palmas de Gran Canaria: Услуги по общофункционално управление на държавата - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иcпaния-Santa Cruz de Tenerife, Las Palmas de Gran Canaria: Услуги по общофункционално управление на държавата

  • Обявено
    25/07/2015
  • Публикувано
    24/11/2015
  • Срок
    28/12/2015
  • Възложено
    12/05/2016
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gobierno de Canarias, Consejería de Presidencia, Justicia e Igualdad, Dirección General de Relaciones con la Administración de Justicia
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
72514200 Услуги по управление на средства за разработване на компютърни системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
11,220,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
SE-01A-16
Описание

Servicio de gestión integral y evolutiva de las aplicaciones de gestión procesal, implantadas en los órganos judiciales, fiscales e institutos de medicina legal radicados en la Comunidad Autónoma de Canarias, y su adaptación a las nuevas estructuras organizativas, así como de los aplicativos de asistencia jurídica gratuita.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
11,220,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Accenture, S.L.
Пощенски адрес:
Град: Madrid
Пощенски код:
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.