Publications Office of the EU
Полша-Bolesławiec: Услуги по поддържане на паркове - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Bolesławiec: Услуги по поддържане на паркове

  • Публикувано
    23/07/2013
  • Срок
    29/08/2013
  • Отваряне на оферти
    29/08/2013
  • Възложено
    30/09/2013
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Място на изпълнение
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
77313000 Услуги по поддържане на паркове
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,160,833.25 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
13-380082-001
Описание

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie terenów zieleni w Bolesławcu, utrzymanie plant miejskich oraz 7 zapleczy przyrynkowych.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
29/08/2013 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,160,833.25 PLN
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Zieleń-Plan Zbigniew Wolański
Пощенски адрес: Kościuszki 27
Град: Bolesławiec
Пощенски код: 59-700
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.