Publications Office of the EU
Железопътен транспорт - национален - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Железопътен транспорт - национален

  • Публикувано
    30/09/2022
  • Срок
    24/11/2022
  • Възложено
    05/10/2023
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ministerstvo obrany
Място на изпълнение
NUTS code: CZ Česko
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ Česko
Стопански сектор (основен код по CPV)
60200000 Услуги от областта на релсовия транспорт
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
142,918,741.04 CZK
Референтен номер на търга
22610125
Описание

Покани за предоставяне на услуги, сключени през първото тримесечие на 2026 г. съгласно Рамково споразумение No 22106000347.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ministerstvo obrany
Национален регистрационен номер: 60162694
Пощенски адрес: Tychonova 221/1
Град: Praha
Код по NUTS: CZ
Пощенски код: 16000
Държава: CZE
Лице за контакт: Ing. Václav Slabý
Основен адрес: www.army.cz
По електронен път чрез:
https://nen.nipez.cz/portal/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
142,918,741.04 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ČD Cargo, a.s.
Пощенски адрес: Jankovcova 1569/2c
Град: Praha
Пощенски код: 17000
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.