Publications Office of the EU
Дървени вътрешни дърводелски работи и метални противопожарни врати, които ще бъдат извършени във връзка с изграждането на нова къща Relais в Петанж - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Дървени вътрешни дърводелски работи и метални противопожарни врати, които ще бъдат извършени във връзка с изграждането на нова къща Relais в Петанж

  • Публикувано
    05/09/2025
  • Срок
    09/10/2025
  • Възложено
    01/12/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Administration communale de Pétange
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: LU000 Luxembourg
Стопански сектор (основен код по CPV)
45421000 Монтажни работи на дограма
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
723,475.00 EUR
Референтен номер на търга
2502183
Описание

Дървени вътрешни дърводелски работи и метални противопожарни врати, които ще бъдат извършени във връзка с изграждането на нова къща Relais в Петанж

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/536903?orgAcronyme=t5y
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/536903?orgAcronyme=t5y
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Prix le plus bas à 100%
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 100
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
723,475.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Menuiserie Chimello SARL
Пощенски адрес:
Град: Foetz
Пощенски код: 3844
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.