Publications Office of the EU
Бeлгия-Eeklo: Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Бeлгия-Eeklo: Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги

  • Публикувано
    16/10/2020
  • Срок
    12/11/2020
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vzw Jeugdhulp Don Bosco Vlaanderen
Място на изпълнение
NUTS code: BE233 Arr. Eeklo
Местоположение на купувача
NUTS code: BE233 Arr. Eeklo
Стопански сектор (основен код по CPV)
71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
JDBVL-Project beveiligend verblijf-F02_0
Описание

Aanstellen van een ontwerper voor het begeleiden en het ontwerpen van een nieuw beveiligend verblijf op het domein van PC Sint-Jan in Eeklo.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=JDBVL-Project+beveiligend+verblijf-F02
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Купувачи
Vzw Dienstverleningscentrum de Triangel
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.