Publications Office of the EU
Чехия-Прага: Застраховка "Щети на имущество" - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Прага: Застраховка "Щети на имущество"

  • Публикувано
    22/09/2023
  • Срок
    23/10/2023
  • Възложено
    14/12/2023
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Energotrans, a.s.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ01 Praha
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Стопански сектор (основен код по CPV)
66515200 Застраховка "Щети на имущество"
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
14,829,863.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem veřejné zakázky je výkon pojišťovací činnosti pojistitelem spočívající v pojištění majetku společnosti Energotrans, a.s., a v pojištění přerušení provozu. Pojištěným je společnost Energotrans, a.s. Pro plnění této Veřejné zakázky bude uzavřena pojistná smlouva s jediným dodavatelem.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Energotrans, a.s.
Национален регистрационен номер: 47115726
Пощенски адрес: Duhová 1444/2
Град: Praha
Код по NUTS: CZ010
Пощенски код: 14000
Държава: CZE
Лице за контакт: Monika Roučková
Основен адрес: https://www.cez.cz
По електронен път чрез:
https://nen.nipez.cz/profil/EGS
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
14,829,863.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Пощенски адрес: U Sluncové 711/8
Град: Praha - Karlín
Пощенски код: 18600
Държава: CZE

Официално наименование: Direct pojišťovna, a.s.
Пощенски адрес: Nové sady 996/25
Град: Brno - Staré Brno
Пощенски код: 60200
Държава: CZE

Официално наименование: Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Пощенски адрес: Římská 2135/45
Град: Praha - Vinohrady
Пощенски код: 12000
Държава: CZE

Официално наименование: MAXIMA pojišťovna, a.s.
Пощенски адрес: Italská 1583/24
Град: Praha - Vinohrady
Пощенски код: 12000
Държава: CZE

Официално наименование: Slavia pojišťovna a.s.
Пощенски адрес: Táborská 940/31
Град: Praha - Nusle
Пощенски код: 14000
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.