Publications Office of the EU
Гepмaния-Кьолн: Тениски и ризи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Кьолн: Тениски и ризи

  • Публикувано
    08/04/2022
  • Срок
    01/06/2022
  • Отваряне на оферти
    01/06/2022
  • Възложено
    28/11/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Място на изпълнение
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
18330000 Тениски и ризи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
309,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
294,054.40 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Описание

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/06/2022 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.