Publications Office of the EU
Обединено кралство-Torfaen: Строителни и монтажни работи на инсталации - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Обединено кралство-Torfaen: Строителни и монтажни работи на инсталации

  • Публикувано
    30/08/2019
  • Срок
    14/10/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Torfaen County Borough Council
Място на изпълнение
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Местоположение на купувача
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Стопански сектор (основен код по CPV)
45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
T.4211
Описание

Provision of disability facility adaptations by means of a dynamic purchasing system for a period of least 4 years.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.