Publications Office of the EU
Pyмъния-Otopeni: Услуги по ремонт и поддържане на военни въздухоплавателни средства, ракети и космически кораби - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Otopeni: Услуги по ремонт и поддържане на военни въздухоплавателни средства, ракети и космически кораби

  • Възложено
    24/12/2020
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: RO122 Braşov
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
50650000 Услуги по ремонт и поддържане на военни въздухоплавателни средства, ракети и космически кораби
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
13,066,200.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
13,066,200.00 RON
Референтен номер на търга
A1-10965
Описание

Aplicarea buletinului service nr. Ro 34-13/2019 la doua elicoptere militare tip IAR-330 Puma SOCAT pentru înlocuirea elementelor uzate moral care au ajuns la limita de funcţionare.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
13,066,200.00
Окончателна договорна стойност
13,066,200.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Societatea IAR
Пощенски адрес: Str. Hermann Oberth nr. 34
Град: Ghimbav
Пощенски код: 507075
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.