Publications Office of the EU
Фpaнция-Марсилия: Услуги на обществения пътен транспорт - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Марсилия: Услуги на обществения пътен транспорт

  • Публикувано
    20/02/2016
  • Срок
    01/04/2016
  • Възложено
    29/07/2016
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Département des Bouches-du-Rhône
Място на изпълнение
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
60100000 Пътни транспортни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,600,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
5,600,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2016/16328
Описание

Services réguliers interurbains — l64 — Trets-Marseille.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Département des Bouches-du-Rhône
Пощенски адрес: 52 avenue de Saint Just
Град: Marseille Cedex 20
Пощенски код: 13256
Лице за контакт: Service de la commande publique — Bureau B6039
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
5,600,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
5,600,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Société des Autocars de Provence
Пощенски адрес: lot nº 1 Le Verger, rue des Roseaux
Град: Bouc-Bel-Air
Пощенски код: 13320
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.