Publications Office of the EU
ДОСТАВКА НА МЕДИЦИНСКИ ПРОДУКТИ ЗА ЕДИННА УПОТРЕБА SP ZOZ В КОМБИНИРАНЕ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

ДОСТАВКА НА МЕДИЦИНСКИ ПРОДУКТИ ЗА ЕДИННА УПОТРЕБА SP ZOZ В КОМБИНИРАНЕ

  • Публикувано
    21/08/2025
  • Срок
    10/09/2025
  • Отваряне на оферти
    10/09/2025
  • Възложено
    29/01/2026
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL814 Lubelski
Стопански сектор (основен код по CPV)
33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
61,776,805.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
45
Референтен номер на търга
SPZOZ–DZ/19/2025
Описание

Предмет на договора е доставката на медицински изделия за еднократна употреба за болницата в Łęczna. Предметът на поръчката е описан подробно и подробно в приложение 2 към ЗСТ. Предметът на договора е разделен на 45 комплекта: комплект 1 медицински изделия — код по CPV за стерилизация: 33191000-5 Комплект медицински изделия за стерилизация, дезинфекция и хигиена No 2 — стерилизация CPV код: 33191000-5 Комплект за стерилизиране, дезинфекция и хигиенно оборудване No 3 за медицински изделия, т.е. код по CPV: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 4Медицински изделия Код по CPV на САЩ: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 5 Медицински изделия Код по CPV на САЩ: 33171000-9: Комплект инструменти за анестезия и реанимация No 6 медицински изделия, т.е. престилки с код по CPV: 33199000-1: Медицински облекла. комплект No 7 медицински изделия j.użkoszule, капачки CPV код: 33199000-1: Медицински облекла. комплект No 8 трахеостомни медицински изделия, дренажни комплекти CPV код: 33141642-2 · Комплект аксесоари за дренаж No 9 медицински изделия u.s.-игли CPV код: 33141320-9: Комплект медицински игли No 10 медицински изделия, т.е. спринцовки, код по CPV на канюлата: 33141310-6: Комплект спринцовки No 11 медицински изделия, т.е. код по CPV: 33141000-3 Комплект за медицински консумативи No 12 медицински изделия u.s.-инструменти d/трансмисии, разширители на кодове по CPV: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 13Медицински изделия U.S.-Anesthetics CPV Code: 33171000-9: Комплект инструменти за анестезия и реанимация No 14 медицински изделия, код по CPV за анестезия в САЩ: 33171000-9: Комплект инструменти за анестезия и реанимация No 15 медицински изделия, код по CPV за анестезия в САЩ: 33171000-9: Комплект инструменти за анестезия и реанимация No 16 медицински изделия — нитрилни нестерилни ръкавици, хирургически ръкавици и ортопедичен стерилен код по CPV: 33141420-0: Комплект хирургични ръкавици No 17 Медицински изделия Листове за тяло, Код по CPV: 39512000-4 Спално бельо No 18 медицински изделия - вакуум терапия CPV код: 33190000-8 — Комплект за различни медицински изделия и продукти No 19 медицински изделия UL-хирургични салфетки стерилен код по CPV: 33141000-3 Комплект за медицински консумативи No 20 медицински изделия САЩ — оперативни комплекти, стерилен код по CPV: 33141000-3 Комплект за медицински консумативи No 21 медицински изделия u.s.- сода вар CPV код: 33141000-0 Комплект медицински и хематологични изделия за еднократна употреба No 22медицински изделия u.s.- дренажи от бозайници CPV код: 33141642-2: Комплект аксесоари за дренаж No 23 медицински изделия - дренажи, дренажни комплекти CPV код: 33141642-2: Комплект аксесоари за дренаж No 24 медицински изделия U.S.- Изкуствен епидермис CPV код: 33141100-1 Превръзки, скоби, шевове, жартиери, комплект 25 медицински изделия - сензори за налягане Код: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 26 медицински изделия — ентерални тръби за хранене CPV код: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 27 Медицински изделия за анализатор на критични параметри CPV код: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 28 Медицински изделия САЩ — Код по CPV за анестезиология: 33171000-9: Комплект инструменти за анестезия и реанимация No 29 медицински изделия — нагревателни юргани CPV код: 33196000-0 — Комплект за медицинска помощ No 30 медицински изделия Код по CPV за американско-спирометрична апаратура: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 31Медицински изделия САЩ-Контрастни патрони за писалки CPV код: 33141620-2 Комплект медицински комплекти No 32 медицински изделия Щатски стерилен гел за еднократна употреба с код по CPV за лидокаин: 33141000-3 Комплект за медицински консумативи No 33 медицински изделия — комплект за имплантиране на диализен катетър CPV код: 33141620-2 Комплект медицински комплекти No 34 медицински изделия u.s. катетър и течности за рН-метрия CPV код: 33141000-3 Комплект за медицински консумативи No 35 медицински изделия, т.е. код по CPV на апарат за биопсия на ендометриума: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 36 медицински изделия j.uż- Хемостатична машинка за подстригване CPV код: 33141000-3 Комплект за медицински консумативи No 37 медицински изделия, т.е. клещи за биопсия CPV код: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 38 Медицински изделия UL - Код по CPV за игла за биопсия: 33141000-3 Медицински консумативи Комплект No. 39 Медицински изделия UL- Self Expandable Stent CPV Code: 33141000-3 Медицински консумативи Комплект No. 40 Медицински изделия UL-PE Клещи за биопсия CPV Код: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 41 медицински изделия j.u.stent Код по CPV: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 42 Медицински изделия UL-литотриптор CPV код: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 43 медицински изделия - Билиарна протеза CPV код: 33141000-3 Комплект медицински консумативи No 44 медицински изделия j.u. пелени CPV код: 3141620-2 Комплект медицински комплекти No 45 медицински изделия, т.е. контейнери с код по CPV: 33141123-8 Контейнери за скалпели 7. Основания за изключване 7.1. Изпълнителите се изключват от процедурата за възлагане на обществена поръчка, ако е налице някое от обстоятелствата, посочени в чл. 1 от закона: 1) физическо лице, което е осъдено с влязла в сила присъда за престъпление: участие в организирана престъпна група или сдружение с цел извършване на престъпление или данъчно престъпление по член 258 от Наказателния кодекс, б) трафик на хора по член 189а от Наказателния кодекс, в) по членове 228—230а, 250а от Наказателния кодекс или членове 46—46. 48 от Закона от 25 юни 2010 г. за спорта или в чл. 1 - 4 от Закона за възстановяване на разходите за лекарства, храни за специални хранителни цели и медицински изделия, г) финансирането на терористично престъпление, посочено в член 165а от Наказателния кодекс, или престъплението осуетяване или възпрепятстване на определянето на престъпния произход на парите или прикриване на техния произход, посочено в член 299 от Наказателния кодекс, д) терористично престъпление, посочено в член 115, параграф 20 от Наказателния кодекс, или с цел извършване на това престъпление

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ezamowienia.gov.pl
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://ezamowienia.gov.pl
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/09/2025 11:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.