Publications Office of the EU
Иcпaния-Барселона: Медицинско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Барселона: Медицинско оборудване

  • Публикувано
    17/04/2014
  • Срок
    26/05/2014
  • Отваряне на оферти
    05/06/2014
  • Възложено
    30/07/2014
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Servicio Catalán de la Salud
Място на изпълнение
NUTS code: ES512 Girona
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
306,400.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
251,295.00 EUR
Референтен номер на търга
E-041/14.
Описание

Adquisición de equipos de endoscopia y laparoscopia para el nuevo Hospital de La Garrotxa, de Olot.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/06/2014 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
306,400.00 EUR
Окончателна договорна стойност
251,295.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Antonio Matachana, S.A.
Пощенски адрес: c/ Almogàvers, 174-176
Град: Barcelona
Пощенски код: 08018
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.