Publications Office of the EU
Полша-Bydgoszcz: Музикални инструменти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Bydgoszcz: Музикални инструменти

  • Публикувано
    19/11/2021
  • Срок
    21/12/2021
  • Отваряне на оферти
    21/12/2021
  • Възложено
    27/01/2022
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Място на изпълнение
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Местоположение на купувача
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Стопански сектор (основен код по CPV)
37310000 Музикални инструменти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
19,512.19 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
24,500.00 PLN
Референтен номер на търга
ZP-PN-8/2021
Описание

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/12/2021 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
19,512.19 PLN
Окончателна договорна стойност
24,500.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: MyHarp Marta Mogielnicka
Пощенски адрес: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Град: Zielona Góra
Пощенски код: 65-012
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.