Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Žilina: Тренировъчни симулатори - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвaшкo-Žilina: Тренировъчни симулатори

  • Публикувано
    27/07/2021
  • Срок
    26/08/2021
  • Отменено
    03/09/2021
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Žilinský samosprávny kraj
Място на изпълнение
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
34152000 Тренировъчни симулатори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
144,910.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
17_21_4
Описание

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/08/2021 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
144,910.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.