Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Nitra: Електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Cлoвaшкo-Nitra: Електрическа енергия

  • Публикувано
    07/08/2023
  • Срок
    08/09/2023
  • Отваряне на оферти
    08/09/2023
  • Възложено
    23/10/2023
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Nitriansky samosprávny kraj
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SK023 Nitriansky kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
09310000 Електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,921,557.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
02
Описание

Predmetom zákazky je dodávanie elektrickej energie spolu s distribučnými a prepravnými službami spojenými s nákupom a dodávkou zemného plynu pre odberné miesta Nitriansky samosprávny kraj, ako aj odberné miesta v zriaďovacej pôsobnosti v čase od 01.01.2024 00:00:00 hod. do 31.12.2024 24:00:00 hod. vrátane prenesenia zodpovednosti za odchýlku na dodávateľa, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov Slovenskej republiky, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete do odberných miest verejného obstarávateľa. Dodávka plynu spolu s distribučnými a prepravnými službami musí byť zabezpečená v zmysle zákona č. 251/2012 Z. z. o energetike a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v zmysle zákona č. 250/2012 Z. z. o regulácii v sieťových odvetviach v znení neskorších prepisov
Podrobný opis zákazky viď. v zmysle Časti B.2 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov a na základe opisu, ktorá tvorí Prílohu č. 7.1 a 7.2 súťažných podkladov.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/477324
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/09/2023 10:10
Място на изпълнение
Код по СРV

09310000 - Електрическа енергия

65300000 - Услуги, свързани с пренос и разпределение на електрическа енергия

09123000 - Природен газ

09120000 - Газообразни горива

65200000 - Услуги, свързани с разпределение на газообразни горива

09100000 - Горива

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,921,557.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: MAGNA ENERGIA a.s.
Пощенски адрес:
Град: Piešťany
Пощенски код: 92101
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.