Publications Office of the EU
България-Монтана: Приготвяне и доставяне на храна за домакинствата - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Монтана: Приготвяне и доставяне на храна за домакинствата

  • Публикувано
    30/12/2017
  • Срок
    07/02/2018
  • Отваряне на оферти
    08/02/2018
  • Възложено
    09/03/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Община Монтана
Място на изпълнение
NUTS code: BG312 Монтана
Местоположение на купувача
NUTS code: BG312 Монтана
Стопански сектор (основен код по CPV)
55521000 Приготвяне и доставяне на храна за домакинствата
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
505,312.50 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
505,312.50 BGN
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Приготвяне и доставка на готова храна — топъл обяд, включва супа, основно ястие и хляб. Изпълнителят предоставя и десерт и/или пресни плодове и/или зеленчуци при реализираните икономии вследствие на оферираната ед. цена за храноден под тази на възложителя съобразно наличния ресурс, с което не се променя броят на дните, представителите на целевата група и предложената единична цена за едно лице от целевата група за един ден. Храната се доставя всеки работен ден в два пункта в гр. Монтана и в по един в населените места с. Безденица, с. Белотинци, с. Благово, с. Винище, с. Вирове, с. Войници, с. Габровница, с. Горна Вереница, с. Горно Церовене, с. Д-р Йосифово, с. Долна Вереница, с. Долна Рикса, с. Долно Белотинци, с. Клисурица, с. Крапчене, с. Липен, с. Николово, с. Славотин, с. Стубел, с. Студено буче, с. Сумер и с. Трифоново на територията на община Монтана с капацитет на всеки работен ден от 500 лица. Срокът за изпълнение на поръчка е от 15 март 2018 г. до 31 декември 2019 г.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Община Монтана
Национален регистрационен номер: 000320872
Пощенски адрес: ул. „Извора“ № 1
Град: Монтана
Код по NUTS: BG312
Пощенски код: 3400
Държава: BGR
Лице за контакт: Деян Димитров
Основен адрес: http://www.montana.bg
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/02/2018 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
505,312.50 BGN
Окончателна договорна стойност
505,312.50 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „Иванес — Н“ ЕООД
Пощенски адрес: ж.к. „Плиска“, бл. 6, вх. Б, ет. 3, ап. 31
Град: Монтана
Пощенски код: 3400
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.