Publications Office of the EU
Гepмaния-Дрезден: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Дрезден: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища

  • Публикувано
    06/03/2023
  • Срок
    12/04/2023
  • Отваряне на оферти
    12/04/2023
  • Възложено
    23/05/2023
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landeshauptstadt Dresden, GB Bildung, Jugend und Sport, Amt für Schulen
Място на изпълнение
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45214220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
209,389.25 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
145,442.94 EUR
Референтен номер на търга
2023-401-00017
Описание

Fachlos 50: Tiefbau Medien

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.evergabe.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/04/2023 15:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
209,389.25 EUR
Окончателна договорна стойност
145,442.94 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: BAUHAUF GmbH
Пощенски адрес: Industriestr. 24
Град: Coswig
Пощенски код: 01640
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.