Publications Office of the EU
Pyмъния-Букурещ: Услуги, предоставени от писатели, композитори, скулптори, артисти и други индивидуални творци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Букурещ: Услуги, предоставени от писатели, композитори, скулптори, артисти и други индивидуални творци

  • Възложено
    09/07/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Muzeul Național al Satului „Dimitrie Gusti”
Място на изпълнение
NUTS code: RO321 Bucureşti
Местоположение на купувача
NUTS code: RO321 Bucureşti
Стопански сектор (основен код по CPV)
92312200 Услуги, предоставени от писатели, композитори, скулптори, артисти и други индивидуални творци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
933.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
933.00 RON
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Cesiunea neexclusiva de drepturi patrimoniale conexe dreptului de autor asupra continutului operelor de arta grafica sau plastica – atelier/demonstratie mestesuguri traditionale, care vor fi concepute si prezentate in cadrul actiunii „Zilele Romaniei in Parcul National De Hoge Veluwe”, organizata de Muzeul National al Satului „Dimitrie Gusti” in colaborare cu Ambasada Romaniei la Haga, Secretariatul General al Guvernului Romaniei si Fundatia Parcului National De Hoge Veluwe, in perioada 22–24.6.2018.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
933.00
Окончателна договорна стойност
933.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Hojda Elena
Пощенски адрес: Str. Molidului nr. 1, bl. 13, sc. C, ap. 35
Град: Câmpulung Moldovenesc
Пощенски код: 725100
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.