Publications Office of the EU
Полша-Łódź: Фармацевтични продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Łódź: Фармацевтични продукти

  • Публикувано
    06/04/2022
  • Срок
    10/05/2022
  • Отваряне на оферти
    10/05/2022
  • Възложено
    31/05/2022
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 Im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Място на изпълнение
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Местоположение на купувача
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Стопански сектор (основен код по CPV)
33600000 Фармацевтични продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,570,135.80 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
21/PN/ZP/D/2022
Описание

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa produktów farmaceutycznych – programy lekowe dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, zwanych dalej towarem, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 Im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Пощенски адрес: ul. Kopcińskiego 22
Град: Łódź
Код по NUTS: PL711
Пощенски код: 90-153
Държава: POL
Лице за контакт: Dział Zamówień Publicznych SP ZOZ USK nr 1 UM w Łodzi, 90-153 Łódź, ul.Kopcińskiego 22
Основен адрес: http://www.barlicki.pl
По електронен път чрез:
https://platformazakupowa.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/05/2022 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.