Publications Office of the EU
S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B

  • Публикувано
    01/03/2024
  • Срок
    03/04/2024
  • Отваряне на оферти
    03/04/2024
  • Възложено
    11/07/2024
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Pirmasens - Zentrale Vergabestelle
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DEB37 Pirmasens, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45262100 Работи по монтаж на скеле
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
202404031000
Описание

Gerüstarbeiten - Bauteil B

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/04/2024 10:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Preis
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Gerüstbau Braunbach & Bernhardt GmbH
Пощенски адрес:
Град: Ramstein Miesenbach
Пощенски код: 66877
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.