Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Анализатори на дим - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Лион: Анализатори на дим

  • Публикувано
    09/10/2020
  • Срок
    06/11/2020
  • Отваряне на оферти
    09/11/2020
  • Възложено
    12/01/2021
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Métropole de Lyon
Място на изпълнение
NUTS code: FRK26 Rhône
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK26 Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
38432300 Анализатори на дим
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,700,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,083,600.00 EUR
Референтен номер на търга
20DP016
Описание

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Métropole de Lyon
Пощенски адрес: 20 rue du Lac, CS 33569
Град: Lyon Cedex 03
Код по NUTS: FRK26
Пощенски код: 69505
Държава: FRA
Основен адрес: http://marchespublics.grandlyon.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/11/2020 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,700,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
1,083,600.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SICK
Пощенски адрес:
Град: Émerainville
Пощенски код: 77184
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.