Publications Office of the EU
Иcпaния-Valladolid: Застраховка "Злополука" - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Valladolid: Застраховка "Злополука"

  • Обявено
    03/03/2020
  • Публикувано
    04/05/2020
  • Срок
    18/05/2020
  • Отваряне на оферти
    22/05/2020
  • Възложено
    30/06/2020
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Място на изпълнение
NUTS code: ES41 Castilla y León
Местоположение на купувача
NUTS code: ES418 Valladolid
Стопански сектор (основен код по CPV)
66512100 Застраховка "Злополука"
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,999,600.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,516,000.00 EUR
Референтен номер на търга
A2020/001569
Описание

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/05/2020 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,999,600.00 EUR
Окончателна договорна стойност
3,516,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Пощенски адрес: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Град: Bilbao
Пощенски код: 48008
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.