Publications Office of the EU
AAA-Softwarenutzung 2026-2029 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AAA-Softwarenutzung 2026-2029

  • Обявено
    22/09/2025
  • Очаквана дата на публикуване
    24/10/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Обявено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landesbetrieb Geoinformation und Vermessung
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE600 Hamburg
Стопански сектор (основен код по CPV)
38221000 Географски информационни системи (GIS или равностойни)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
VVf-LGV-21/2025
Описание

Pflege für vorhandene AAA (AFIS, ALKIS, ATKIS)-Software bis Ende 2027 sowie Überlassung funktionsgleicher Nachfolgesoftware für die AAA-Verfahren der Länder Hamburg und Schleswig-Holstein

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
ORG-0001
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
6,000,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.