Publications Office of the EU
CZ-Brno: Фармацевтични продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Brno: Фармацевтични продукти

  • Публикувано
    15/03/2012
  • Срок
    23/04/2012
  • Отваряне на оферти
    23/04/2012
  • Възложено
    03/07/2012
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Masarykův onkologický ústav
Място на изпълнение
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33600000 Фармацевтични продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
39,346,717.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
8
Референтен номер на търга
Ř - 937/12/14/Vor/Ml
Описание

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na dodávky humánních léčivých přípravků specifikovaných v zadávací dokumentaci.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/04/2012 13:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.