Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Консултантски услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Консултантски услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения

  • Публикувано
    31/12/2021
  • Срок
    21/02/2022
  • Отваряне на оферти
    23/03/2022
  • Възложено
    29/08/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Dirección General de Carreteras
Място на изпълнение
NUTS code: ES España
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
71311000 Консултантски услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
936,910.80 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
548,353.06 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
230219028162
Описание

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Dirección General de Carreteras
Национален регистрационен номер: S2817015G
Пощенски адрес: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Град: Madrid
Код по NUTS: ES300
Пощенски код: 28071
Държава: ESP
Лице за контакт: Dirección General de Carreteras
Основен адрес: http://www.fomento.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/03/2022 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.