Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Пътни транспортни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Варшава: Пътни транспортни услуги

  • Публикувано
    26/09/2018
  • Срок
    29/10/2018
  • Отваряне на оферти
    29/10/2018
  • Възложено
    17/12/2018
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
PGNiG Termika SA
Място на изпълнение
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Местоположение на купувача
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Стопански сектор (основен код по CPV)
60100000 Пътни транспортни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,396,000.00 PLN
Референтен номер на търга
19MPPA004
Описание

Wykonanie przewozu transportem samochodowym ubocznych produktów spalania, węgla i biomasy między zakładami oraz po terenie zakładów należących do Zamawiającego.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca wykonuje przewóz transportem samochodowym ubocznych produktów spalania (zwanych dalej „ups”), powstałych w procesie spalania węgla kamiennego w zakładach Zamawiającego, a także przewóz węgla i biomasy. Jako ups należy rozumieć: popioły lotne i odpady stałe z wapniowych metod odsiarczania, popiół lotny konwencjonalny, żużel, popiół lotny konwencjonalny certyfikowany, gips - produkt. Przewozy będą się odbywały między zakładami oraz po terenie zakładów należących do Zamawiającego.
Zamawiający planuje zawrzeć 5 (pięć) umów ramowych Świadczenie konkretnej usługi zlecane będzie w drodze każdorazowego wyboru najlepszej oferty złożonej w odpowiedzi na zaproszenie do złożenia oferty na skonkretyzowane zamówienie jednostkowe.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: PGNiG TERMIKA SA
Пощенски адрес: ul. Modlińska 15
Град: Warszawa
Код по NUTS: PL911
Пощенски код: 03-216
Държава: POL
Основен адрес: www.termika.pgnig.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
29/10/2018 11:30
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
6,396,000.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Usługi Transportowe Ewa Teresa Łach
Пощенски адрес:
Град: Somianka
Пощенски код:
Държава: POL

Официално наименование: Altor Sp. z o.o.
Пощенски адрес:
Град: Mińsk Mazowiecki
Пощенски код:
Държава: POL

Официално наименование: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
Пощенски адрес:
Град: Mińsk Mazowiecki
Пощенски код:
Държава: POL

Официално наименование: Przewóz Osób Sławomir Łach
Пощенски адрес:
Град: Somianka
Пощенски код:
Държава: POL

Официално наименование: F T.H.U. Tomasz Góralski
Пощенски адрес:
Град: Chęciny
Пощенски код:
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.