Publications Office of the EU
Фpaнция-Douai: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на жилищни сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Douai: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на жилищни сгради

  • Публикувано
    25/10/2021
  • Срок
    22/11/2021
  • Отваряне на оферти
    22/11/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
FLOREVIE
Място на изпълнение
NUTS code: FRE11 Nord
Местоположение на купувача
NUTS code: FRE11 Nord
Стопански сектор (основен код по CPV)
45211000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на жилищни сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
16
Референтен номер на търга
2021.44
Описание

Construction et viabilisation de 83 logements sur l'Avenue de Dunkerque et rue Leveque à Cambrai.
il s'agit de marchés ordinaires de travaux.
décomposition en 2 phases ( phase 1 :52 logements + phase 2 :31 logements) (il s?agit des phases techniques qui seront toutes les 2 à exécuter mais qui ne s'exécuteront pas au même moment, en ce sans aucun affermissement ne sera nécessaire).
16 lots

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.marches-publics.info/accueil.htm
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/11/2021 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV

45211000 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на жилищни сгради

45421150 - Монтажни работи на интериорни и други завършващи елементи, от материали, различни от метал

45421140 - Монтажни работи на интериорни и други завършващи елементи, от метал

45313100 - Строителни и монтажни работи на асансьори

45421141 - Монтажни работи на подвижни прегради

44316500 - Шлосерски изделия

45112710 - Строителни работи по оформяне на зелени площи

45223220 - Други конструкции

45261100 - Строителни и монтажни работи на покривни конструкции

45261210 - Работи по изпълнение на покривни покрития

45330000 - Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации

45431000 - Работи по полагане на плочки за подови настилки и стенни облицовки

45432111 - Работи по полагане на гъвкави подови покрития

45442100 - Работи по боядисване

45311200 - Работи по свързване на електрически инсталации

45231112 - Монтажни работи на преносни и разпределителни тръбопроводи

45232410 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационна мрежа

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.