Publications Office of the EU
Иpлaндия-Дъблин: Услуги по влачене на плавателни съдове - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иpлaндия-Дъблин: Услуги по влачене на плавателни съдове

  • Възложено
    01/10/2013
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: IE Éire/Ireland
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
63727100 Услуги по влачене на плавателни съдове
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
180,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

T.23/2012 Towing and Management Service Contract at South Eastern Region for An Garda Siochana.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
180,000.00
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Blackstar Management LTD T/A The Network Recovery Network
Пощенски адрес: Silversprings, Lower Kilmacow
Град: County Kilkenny
Пощенски код:
Държава: IRL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.