Publications Office of the EU
Полша-Краков: Настолен компютър - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Краков: Настолен компютър

  • Публикувано
    06/02/2018
  • Срок
    15/03/2018
  • Отваряне на оферти
    15/03/2018
  • Възложено
    11/05/2018
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Място на изпълнение
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Местоположение на купувача
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Стопански сектор (основен код по CPV)
30213300 Настолен компютър
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
200,000.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
151,584,462.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
KA-2/007/2018
Описание

Zadanie częściowe nr 1: Komputer stacjonarny - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa 100 szt. komputerów biurowych do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie częściowe nr 2: Monitor 24" - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. monitorów 24" do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Пощенски адрес: ul. Warszawska 24, budynek W-9 (10-24), pokój nr 110
Град: Kraków
Код по NUTS: PL213
Пощенски код: 31-155
Държава: POL
Лице за контакт: Maria Błażej
Основен адрес: www.pk.edu.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/03/2018 11:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.