Publications Office of the EU
Чешка република-Brno: Части и принадлежности за фотокопирни машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чешка република-Brno: Части и принадлежности за фотокопирни машини

  • Възложено
    04/02/2015
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
30125000 Части и принадлежности за фотокопирни машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,860,354.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Dodávky tonerů a inkoustových náplní pro tiskárny a kopírovací zařízení blíže specifikované v zadávací dokumentaci DNS.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,860,354.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Micos spol. s r.o.
Пощенски адрес: Vápenice 17
Град: Prostějov
Пощенски код: 796 01
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.