Publications Office of the EU
Итaлия-Триест: Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Триест: Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги

  • Публикувано
    08/04/2022
  • Срок
    20/05/2022
  • Отваряне на оферти
    26/05/2022
  • Възложено
    30/09/2022
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITH44 Trieste
Стопански сектор (основен код по CPV)
90600000 Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,004,035.91 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,762,322.31 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
9
Референтен номер на търга
02/22 - S
Описание

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Пощенски адрес: VIA V. LOCCHI, 19
Град: TRIESTE
Код по NUTS: ITH44
Пощенски код: 34143
Държава: ITA
Лице за контакт: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Основен адрес: www.autovie.it
По електронен път чрез:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/05/2022 09:30
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.