Publications Office of the EU
Фpaнция-Tours: Ротационни изпарители - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Tours: Ротационни изпарители

  • Публикувано
    09/10/2018
  • Срок
    09/11/2018
  • Отваряне на оферти
    12/11/2018
  • Възложено
    22/01/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Centre hospitalier régional universitaire de Tours
Място на изпълнение
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Местоположение на купувача
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Стопански сектор (основен код по CPV)
38436200 Ротационни изпарители
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
90,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
50,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2018-DAA-LABO-236
Описание

Fourniture d'un appareil destiné à l'évaporation de solvants et/ou désolvatation, accessoires, consommables et maintenance associés pour le laboratoire de pharmaco-toxicologie du CHRU de Tours.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=397687&orgAcronyme=x7c
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/11/2018 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
90,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
50,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Thermo Electron Led
Пощенски адрес: 10 rue Duguay Trouin
Град: Saint-Herblain Cedex
Пощенски код: 44807
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.