Publications Office of the EU
Иcпaния-Барселона: Услуги по поддържане на централни процесорни блокове - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Барселона: Услуги по поддържане на централни процесорни блокове

  • Обявено
    27/01/2023
  • Публикувано
    19/04/2023
  • Срок
    04/05/2023
  • Отваряне на оферти
    17/05/2023
  • Възложено
    19/09/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Място на изпълнение
NUTS code: ES511 Barcelona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES511 Barcelona
Стопански сектор (основен код по CPV)
50312110 Услуги по поддържане на централни процесорни блокове
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
242,762.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
242,762.00 EUR
Референтен номер на търга
2022/0028776
Описание

Mantenimiento de la plataforma de almacenamiento y backup DELL del Organismo de Gestión Tributaria de la Diputación de Barcelona

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Национален регистрационен номер: P0800000B
Пощенски адрес: C/ Londres, 55, 5ª planta
Град: Barcelona
Код по NUTS: ES511
Пощенски код: 08036
Държава: ESP
Основен адрес: http://www.diba.cat
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/05/2023 08:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
242,762.00 EUR
Окончателна договорна стойност
242,762.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DELL COMPUTER, SAU
Пощенски адрес:
Град: Madrid
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.