Publications Office of the EU
Фpaнция-Courtabœuf: Услуги по превозване на отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Courtabœuf: Услуги по превозване на отпадъци

  • Публикувано
    27/08/2019
  • Срок
    18/10/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
SIOM de la Vallée de Chevreuse
Място на изпълнение
NUTS code: FR104 Essonne
Местоположение на купувача
NUTS code: FR104 Essonne
Стопански сектор (основен код по CPV)
90513000 Услуги по превозване на отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,500,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
19.018
Описание

Le présent marché concerne les prestations de tri et de traitement des encombrants issus de la collecte en porte à porte, des caissons des Centres techniques municipaux (CTM) des 21 communes adhérentes au SIOM de la Vallée de Chevreuse et de la déchèterie (Villejust) ainsi que des gravats issus de la collecte des caissons des Centres techniques municipaux (CTM) des 21 communes adhérentes au SIOM de la Vallée de Chevreuse et de la déchèterie (Villejust).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://siom-vallee-chevreuse.e-marchespublics.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
4,500,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.