Publications Office of the EU
България-Ловеч: Услуги по почистване на сгради, без жилищните - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Ловеч: Услуги по почистване на сгради, без жилищните

  • Публикувано
    11/06/2020
  • Срок
    15/07/2020
  • Отваряне на оферти
    16/07/2020
  • Възложено
    26/11/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Място на изпълнение
NUTS code: BG315 Ловеч
Местоположение на купувача
NUTS code: BG315 Ловеч
Стопански сектор (основен код по CPV)
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
18,800.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
17,592.00 BGN
Референтен номер на търга
10-2020-1015-10-20
Описание

Поръчката включва в обхвата си услуги по комплексното почистване и хигиенизиране на работни, архивни и сервизни помещения и на помещенията за отдих в сградата на Обединен осигурителен архив — гр. Тетевен и офис ИРМ — Тетевен със собствен персонал, машини, почистващи препарати, материали и консумативи при спазване условията, изискванията, обема и периодичността на извършваната услуга, посочени в техническите спецификации от документацията на обществената поръчка.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Национален регистрационен номер: 1210825210115
Пощенски адрес: бул. „България“ № 44
Град: Ловеч
Код по NUTS: BG315
Пощенски код: 5500
Държава: BGR
Лице за контакт: Димитричка Цветкова — началник на отдел „Административен“
Основен адрес: www.noi.bg
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/07/2020 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
18,800.00 BGN
Окончателна договорна стойност
17,592.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „Райт Клийнинг“ ООД
Пощенски адрес: с. Волуяк, местност Гарата, ул. „Детелина“ № 27
Град: София
Пощенски код: 1346
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.