Publications Office of the EU
„Осигуряване на абонаментна поддръжка на счетоводен софтуер „WorkFlow“ за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър (АГКК)“ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Осигуряване на абонаментна поддръжка на счетоводен софтуер „WorkFlow“ за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър (АГКК)“

  • Възложено
    19/03/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ АД
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: BG411 София (столица)
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
16,794.00 BGN
Референтен номер на търга
351289
Описание

Изискванията към изпълнението са подробно описани в Техническата спецификация на Възложителя - Приложение № 1

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
- Критерий за възлагане – „най-ниска обща цена
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
16,794.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: АСОФТ - ЧАВДАР НЕНЧЕВ ЕООД
Пощенски адрес:
Град: гр. София
Пощенски код: 1408
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.