Publications Office of the EU
Иcпaния-Барселона: Оборудване за фотокопиране и за офсетов печат - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Барселона: Оборудване за фотокопиране и за офсетов печат

  • Публикувано
    06/05/2022
  • Срок
    06/06/2022
  • Отваряне на оферти
    20/06/2022
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Consorcio de la Zona Franca de Barcelona
Място на изпълнение
NUTS code: ES511 Barcelona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES511 Barcelona
Стопански сектор (основен код по CPV)
30120000 Оборудване за фотокопиране и за офсетов печат
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
303,060.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
18/2022
Описание

El objeto del contrato lo constituye un servicio de impresión gestionada de forma homogénea en todas las sedes y edificios del CZFB, integrado con el sistema de administración de impresión y el mantenimiento preventivo y correctivo de los equipos y sistemas necesarios.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Consorcio de la Zona Franca de Barcelona
Национален регистрационен номер: Q0876006H
Пощенски адрес: Avda. Parc Logistic, 2-10 Pol. Ind. Zona Franca
Град: Barcelona
Код по NUTS: ES511
Пощенски код: 08040
Държава: ESP
Лице за контакт: Consorcio de la Zona Franca de Barcelona
Основен адрес: http://www.elconsorci.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/06/2022 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
303,060.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.