Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Banská Bystrica: Купони за храна - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвaшкo-Banská Bystrica: Купони за храна

  • Публикувано
    04/07/2017
  • Възложено
    11/09/2017
  • Срок
    15/10/2017
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Krajská prokuratúra
Място на изпълнение
NUTS code: SK Slovensko
Местоположение на купувача
NUTS code: SK Slovensko
Стопански сектор (основен код по CPV)
30199770 Купони за храна
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
378,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
443,620.00 EUR
Референтен номер на търга
2 Spr 81/17/6600
Описание

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Krajská prokuratúra
Национален регистрационен номер: 00166456
Пощенски адрес: Partizánska cesta 1
Град: Banská Bystrica
Код по NUTS: SK
Пощенски код: 975 62
Държава: SVK
Лице за контакт: Ing. Kristína Mlynárčiková
Основен адрес: http://www.genpro.gov.sk
По електронен път чрез:
http://www.genpro.gov.sk
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
378,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
443,620.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Vaša Slovensko, s.r.o.
Пощенски адрес: Račianske mýto 1/B
Град: Bratislava
Пощенски код: 831 02
Държава: SVK
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.