Publications Office of the EU
Чешка република-Karviná: Възстановяване на индустриални обекти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Чешка република-Karviná: Възстановяване на индустриални обекти

  • Обявено
    13/08/2016
  • Публикувано
    17/09/2016
  • Срок
    14/11/2016
  • Възложено
    13/01/2017
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
TWKA, spol. s r.o.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
90722100 Възстановяване на индустриални обекти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
9,899,195.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,110,581.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby v rozsahu dle vzoru smlouvy, projektové dokumentace a výkazů výměr, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace jako její přílohy.
Projekt řeší činnosti a opatření nutné k nápravě závadného stavu horninového prostředí a podzemní vody na pozemcích společnosti TWKA, spol. s r.o. v Novém Bohumíně. Kontaminace lokality překračuje přípustné limity, zařazeno v kategorii A2. Cílem projektu je odstranění kontaminace na úroveň, která již nepředstavuje zdravotní ani ekologická rizika. Projekt vychází ze závěrů a doporučení zpracované analýzy rizik z října 2014.
Po ukončení sanačních prací musí být proveden sanační monitoring, a to včetně ochranného pásma v šířce 5 m po obvodu sanovaného území.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
9,899,195.00 CZK
Окончателна договорна стойност
4,110,581.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Dekonta a.s.
Пощенски адрес: Dřetovice 109
Град: Stehelčeves
Пощенски код: 273 42
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.